Hakkımızda

1998 Yılından beri yapı & dekorasyon sektörünün içinde bulunan firma sahipleri, 2010 yılında “Mekanlara Değer Katar” sloganıyla Akra Yapı & Dekorasyon firmasını kurmuşlardır. Firmamız; o günden bu güne, gelişme heyecanını hiç eksiltmeden devam ettiren, günün yeniliklerini müşterilerine aktarımı konusunda dinamik bir yapıya sahiptir.

Uzun yıllar sektörün içinde olmanın verdiği avantajlarla mevcut alt yapımız ve modern dünyanın yeni trendlerini birleştirerek mekanlara farklı bir değer katmanın arzusu içerisinde siz değerli müşterilerimize hizmet etmek bizleri onurlandıracaktır. Bugüne kadar bizlere hizmet verme fırsatı veren değerli dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla...
Akra Yapı & Dekorasyon

Misyon & Vizyon

Akra Yapı müşterilerin satın alma yapacağı ürünler konusunda detaylı bilgilendirilerek, ihtiyacı olan ürünü veya hizmeti en iyi şekilde ve en iyi şartlarda satın almasını sağlamaktadır. Bu durum gerçekleştirilirken gösterilen ilgi ve alaka, satınalma işlemi bittikten ve müşteri ürünü veya hizmeti aldıktan sonrada devam ettirmek firmamızın temel misyonudur.

Başlangıcımızdan bugüne ve yarına, markalaştırmaya çalıştığımız ürünlerimizi ve hizmetlerimizi, bölgemizde ve ülke genelinde yaygınlaştırarak sürekliliğimizi devam ettirmektir.